Hore

Referencie

Našimi klientami sú nielen nadnárodné korporácie, banky, TOP 100 slovenské spoločnosti a inovatívne slovenské startupy, ale tiež zakladatelia investičných fondov, CEOs a menší podnikatelia. Nižšie nájdete niektoré z našich klientských referencií. Ak by Vás zaujímalo o niektorej z oblastí nášho poradenstva viac, ozvite sa nám, radi Vám povieme viac.

Poprednú slovenskú značku Isadore, ktorá vyrába špičkové oblečenie pre cyklistov sme zastupovali pri 2,1 mil. EUR investícii poskytnutej od investičnej platformy Crowdberry.

Čítať viac

Pre známu slovenskú technologickú firmu vyvíjajúcu unikátnu 3D kameru sme poskytovali daňovo-právne poradenstvo týkajúce sa zamestnaneckých akcií.

Čítať viac

Poskytovali sme daňovo-právne poradenstvo globálnej banke pri financovaní akvizície komerčných priestorov

Čítať viac

Pre najvýznamnejšiu slovenskú investičnú platformu sme poskytovali transakčné právne poradenstvo pri viacerých venture-kapitálových investíciách

Čítať viac

Od roku 2017 sme transakčnými poradcami spoločnosti AeroMobil, globálneho slovenského startupu vyvíjajúceho unikátny prototyp lietajúceho auta.

Čítať viac

Pre inovatívnu slovenskú spoločnosť Slido sme poskytovali daňovo-právne poradenstvo pri nastavení štruktúry pre vydanie zamestnaneckých akcií.

Čítať viac

Poskytovali sme daňovo právne poradenstvo pre významnú prepravnú platformu v súvislosti so zavádzaním nových biznis modelov v Slovenskej republike

Čítať viac

Poskytujeme komplexné právne poradenstvo pre oblasť softvérových licenčných zmlúv, zmlúv o dielo a SLA (service level agreements)

Čítať viac

Právne poradenstvo pre významný slovenský mediálny dom Startitup Group týkajúce sa komplexného ošetrenia práv duševného vlastníctva

Čítať viac

Pre skupinu Stonebridge Capital sme založili investičný fond s premenlivým základným imaním SICAV a jeho externú správcovskú spoločnosť.

Čítať viac

Grösslingová 5
811 09 Bratislava
Slovenská republika

+421 907 768 793
+421 918 953 897
info@highgate.sk

Pošlite nám správu