Highgate Law & Tax a jej dvojitý triumf v prestížnej súťaži Právnická firma roka

Domov > Články a aktivity > Highgate Law & Tax a jej dvojitý triumf v prestížnej súťaži Právnická firma roka

Spoločnosť Highgate Law & Tax opäť zaznamenala výnimočný úspech na prestížnej právnickej súťaži Právnická firma roka, kde si udržala svoju pozíciu ako líder v oblasti daňového práva. Tento rok bola opäť vyhlásená za Právnickú firmu roka v oblasti „Daňové právo, čím potvrdila svoju výbornú odbornosť a schopnosť poskytovať klientom prvotriedne právne služby.

Okrem toho Highgate Law & Tax oslavuje aj svoje víťazstvo v kategórii „Kapitálové trhy“, čím sa ukázala ako komplexná právnická firma s rozsiahlym odborným portfóliom a schopnosťou úspešne zvládať rôznorodé právne výzvy.

Galavečer udeľovania ocenení, ktorý bol organizovaný mediálnou a vzdelávacou skupinou EPRAVO Group a týždenníkom TREND, sa konal v priestoroch hotela Double Tree by Hilton v Bratislave. Pre Highgate Law & Tax to bola nielen príležitosť osláviť svoj úspech, ale aj poďakovať svojim klientom a partnerom za ich dôveru a podporu, bez ktorej by tento míľnik nebol možný.

Tento dvojitý triumf potvrdzuje vynikajúcu reputáciu Highgate Law & Tax v oblasti práva a daňových služieb a posilňuje jej postavenie popredného hráča na trhu právnych služieb na Slovensku.

Ďalšie články

KONTAKT

Potrebujete pomôcť alebo poradiť?

Law & Tax
Tomáš Demo
tomas.demo@highgate.sk

Accounting
Peter Šopinec
peter.sopinec@highgate.sk

Crypto
Peter Varga
peter.varga@highgate.sk