Môžem predať byt za 200 000 EUR tak, že 20 000 EUR bude byt a 180 000 EUR zariadenie v ňom? Peter Varga bol hosťom vo videopodcaste Národnej asociácie realitných kancelárií (NARKS)

Domov > Články a aktivity > Môžem predať byt za 200 000 EUR tak, že 20 000 EUR bude byt a 180 000 EUR zariadenie v ňom? Peter Varga bol hosťom vo videopodcaste Národnej asociácie realitných kancelárií (NARKS)

Zdaňovanie nehnuteľností je stále aktuálnou témou a to napriek relatívnemu útlmu rastu cien nehnuteľností v poslednom období. Slovenské daňové zákony neposkytujú na niektoré technickejšie otázky jednoduchú odpoveď. Pri ich výklade je potrebné nahliadnuť detailnejšie nielen do daňových zákonov, ale aj celkovo do základných právnych princípov. A to napríklad v súvislosti s predajom bytu, ktorého súčasťou je aj nejaký hmotný majetok. Na niekoľko takýchto otázok odpovedal Peter Varga vo videopodcaste pre Národnú asociáciu realitných kancelárií. Ak máte ešte technickejšie otázky, kľudne využiť možnosť konzultácie s Petrom Vargom.

Ďalšie články

KONTAKT

Potrebujete pomôcť alebo poradiť?

Law & Tax
Tomáš Demo
tomas.demo@highgate.sk

Accounting
Peter Šopinec
peter.sopinec@highgate.sk

Crypto
Peter Varga
peter.varga@highgate.sk